Ana sayfa ÜrünlerMozaik Çini Levhalar

Yüzme Havuzu için 2 Renk Karışık Buz Kırık Cam Mozaik Çini Levhalar 36 Adet

Sertifika
iyi kalite Kuvars Taşlı Tezgah satış için
iyi kalite Kuvars Taşlı Tezgah satış için
Müşteri yorumları
Paul, Rusty Yellow Granite ve diğer materyallere ihtiyaç duyduğumda çalışmak için harikaydı. Bizim sıkı gereksinimlerimizi karşılayabilir ve mutlu bir şekilde yapar.

—— RABIE A.

2 yıl önce farklı tiplerde mermer levhalar alırken Paul ile bir süre görüştüm; Yardım etmek için hemen müsaitti ve ulaşması kolaydı

—— A. Alber

Merhaba Joseph Evet Sizinle çalışmak benim için gerçek bir onur ve zevk oldu! Size çok nazik ve işbirlikçi bir insan buldum. Umarım bunu

—— IMAD

Ben sohbet şimdi

Yüzme Havuzu için 2 Renk Karışık Buz Kırık Cam Mozaik Çini Levhalar 36 Adet

Çin Yüzme Havuzu için 2 Renk Karışık Buz Kırık Cam Mozaik Çini Levhalar 36 Adet Tedarikçi
Yüzme Havuzu için 2 Renk Karışık Buz Kırık Cam Mozaik Çini Levhalar 36 Adet Tedarikçi Yüzme Havuzu için 2 Renk Karışık Buz Kırık Cam Mozaik Çini Levhalar 36 Adet Tedarikçi Yüzme Havuzu için 2 Renk Karışık Buz Kırık Cam Mozaik Çini Levhalar 36 Adet Tedarikçi Yüzme Havuzu için 2 Renk Karışık Buz Kırık Cam Mozaik Çini Levhalar 36 Adet Tedarikçi

Büyük resim :  Yüzme Havuzu için 2 Renk Karışık Buz Kırık Cam Mozaik Çini Levhalar 36 Adet

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: CHIAN GUANGDONG
Marka adı: DAVID STONE
Model numarası: MS-098 Buz kırılmış cam mozaik

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 100sqm
Fiyat: Negotiated
Ambalaj bilgileri: 22 yaprak / kutu / 315 * 315 * 148 mm (22-23 / 23-24 KGS)
Teslim süresi: Mevduat sonra 1-2 hafta içinde
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Renk:: 2 çeşitli renk Su soğurumu: %0.5
yoğunluk: 2.70 g / cm3 Moh'un sertliği: 5,5-6
Basınç mukavemeti: 90Mpa Uygulama: Yüzme havuzları
Ürün adı: Buz kırılmış cam mozaik
Vurgulamak:

decorative mosaic tiles

,

mosaic bathroom tiles

36 adet / levha 2 renk yüzme havuzu için çeşitli Buz kırık cam mozaik

Cam mozaik kısa tanıtım:

Cam mozaik ve cam mozaik fayans veya cam tuğla. Küçük boyutlu renkli bir şekilde dekore edilmiş camdır. Genel özellikler 20 mm x 20 mm, 30 mm x 30 mm, 40 mm x 40 mm'dir. Kalınlık 4-6 milimetredir. Çeşitli renklerde camsı mozaik küçük bir parça. Cam mozaik doğal mineraller ve cam tozdan yapılmıştır. En güvenli yapı malzemesi ve aynı zamanda olağanüstü bir çevre koruma malzemesidir. Asit, alkali, korozyon direnci ve renk solmasına karşı dayanıklıdır ve dekorasyon ve banyo odası duvar zemini için en uygun yapı malzemesidir.

Ayrıca en küçük dekorasyon malzemesi olarak kabul edilir. Kombinasyonel değişimin birçok olasılığı vardır: beton modelleri, aynı renk sistemi derin ve sığ atlama veya geçiş veya seramik fayans gibi dekoratif malzemeleri süsle. Yumuşak tonlama, sadelik, şıklık, güzel görünüm, kimyasal stabilite, iyi soğuk ve ısı stabilitesi gibi avantajlara sahiptir. Ayrıca renk değişimi, toz, hafif ağırlık, bağ ve diğer özellikler, çoğunlukla iç mekanlarda kullanılır. iç, balkon dekorasyonunun dışında. Basınç dayanımı, çekme mukavemeti, yüksek sıcaklık dayanımı, su direnci ve asit direnci, ulusal standartlara uygundur. Bu kristal cam mozaik, 3D cam mozaik, Venüs cam mozaik, inci ışık cam mozaik, bulut cam mozaik, metal mozaik ve benzeri içerir.

Aglomerasyon süreci

Cam mozaik sinterleme süreci erime ve sinterleme işlemlerinden oluşur. Erime metodu kuvars kumu, kireçtaşı, feldispat, soda külü, renklendirici ajan ve emülgatörden yapılmıştır. Yüksek sıcaklıkta eritildikten sonra, şaft perdahlama veya düzlem perdahlama ile yapılır ve son olarak tavlanır. Sinterleme işlemi, presleme, kurutma, sinterleme ve tavlama yoluyla atık cam, yapıştırıcı ve diğer malzemelerden yapılır.

Uygulama kapsamı

Yüzme havuzunda cam mozaik, bilim ve Teknoloji Müzesi, tiyatro, televizyon kulesi, anaokulu, oyun alanı (cm8), Tayvan Pavyonu, pavyon, tapınak tapınak avlu bahçe adası, banyo mobilyaları, Disko balo salonu, buz pateni pisti, barlar, kulüpler ve benzeri Özellikle gece karanlığı ve çevresi çevre duvarlarda kullanıldığında, ışık yayan etkinin zemini daha belirgindir. Tasarım ve yapımında, yardımcı menekşe lamba, enerji tasarruflu lamba, aydınlatma için floresan lamba, bina kendisini kapattıktan sonra, derin, gizemli ve sıradışı, sonsuz ekleyerek, yeşim genel köpüklü bir duygu olacak Gecenin içinde binanın kendisi için romantizm.

1. İnşaat yüzeyinin düzgün ve temiz olduğundan emin olun. Referans hattına vurduktan sonra, mozaik nötr bağlayıcı inşaat yüzeyine uygulanır.

2. Mozaiği siparişe uygun olarak yerleştirin. Her blok arasında uygun bir boşluk olmalıdır. Her bir ahşap mozaik içinde bir blok yayınlamak her biri düzleşir, her biri sıkıştırılır ve bağlayıcı birleştirir.

3. Kağıt, diğer gün sonra veya yapıştırıcı kurulandıktan sonra yırtılabilir. Etiketin suya batırılmış bir süngerle ıslatıldıktan sonra, etiket tamamen nemli olduktan sonra kağıt yırtılabilir.

4. Dikişi doldurun. Mozaik kristal dolgu maddesi veya orijinal bağlayıcı ve beyaz çimento ile boşluğu doldurmak için araçları kullanın.

5. Temizlik. Mozata bağlı fazla dolgu macunu ıslak bir süngerle temizleyin ve ardından kuru bir bezle silin, yani inşaat adımları tamamlanır.

Not: Çimento kaplı yüzey yapımında plastik hasır yapımında plastik hasır mozaik, adım 3 kaydedebilirsiniz.

Fiziksel özellik:

Yoğunluk: 2.78g / sm3
Renk: 2 çeşitli renk
Su soğurumu % 0.5
Basınç dayanımı 90Mpa

Moh'un sertliği

5,5-6

Satın alma tavsiye:

Mozaik her zaman refrakter, korozyona dayanıklı, küçük su emme ve Yi Qingjie gibi özellikleri ile ünlü olmuştur. Göz önünde bulundurulması gereken faktörler şunlardır:

1, Tüketici memnuniyeti veya satış sonrası hizmet mektubu ev pazarını seçin.

2, aynı tarz ve aynı marka malları kalite, fiyat, hizmet vb.

3, ürün çevre malzeme test raporu isteyin.

4, renk, boyut tutarlı olup olmadığını, yüzey deformasyonu, iğne, cüruf ve köşe kusurları olup olmadığını, görünümünü kontrol edin.

5, Yüksek kaliteli mozaik su emme oranı çok düşüktür. Ürün üzerinde su emme oranı yoksa, o zaman mozaikin arka tarafında çay veya su damlası kullanılabilir. Birkaç dakika sonra, su damlacıklarının difüzyon derecesi gözlenir. Daha fazla su emilmez, bu düşük su emme ve kaliteli demektir.

6, porselen derecesini kontrol edin, sesi dinlemek için mozaiği çalabilir net, daha net ses, yani, yüksek yoğunluklu, daha iyi sertlik ile seramik karoların dokusu.

Buz kırma cam mozaik ambalaj:

36 adet / 1 yaprak / 306 * 306 * 6mm

22 yaprak / kutu / 315 * 315 * 148 mm (22-23 / 23-24 KGS)

54 kutu / palet / 90 * 90 * 10 cm

20 palet / 1x20'FCL

İletişim bilgileri
Xiamen David Stone Co., Ltd.

İlgili kişi: Paul Ma

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)